Przejdź do treści

Marka Agremo od lat ma swoje stałe miejsce wśród uznanych dostawców rozwiązań w zakresie magazynowania zbóż i innych materiałów sypkich. Firma dostarcza kompletne technologie przyjęcia, czyszczenia, suszenia, magazynowania i ekspedycji surowców. Chyba każdy zna solidne silosy wsparte na niebieskiej konstrukcji wsporczej, bo to od dawna charakterystyczny znak rozpoznawczy silosów z lejem zsypowym produkowanych przez Agremo. To, że są dobre, potwierdza fakt nieudolnych prób naśladowania i kopiowania rozwiązań stosowanych przez Agremo, czy stosowania takiej samej kolorystyki przez konkurencję. Jednak oryginał jest zawsze tylko jeden i nie ulega wątpliwości, że jakość i trwałość jest po stronie firmy ze Skarbimierza.

Wszystko zaczęło się 30 lat temu, w 1988r w Brzegu. Agremo na lokalnym rynku zajmowało się branżą budowlaną, oraz remontami silosów, suszarni i urządzeń towarzyszących. Ta działalność pozwoliła szczegółowo poznać silne i słabe strony poszczególnych rozwiązań stosowanych w oferowanych na rynku urządzeniach. Stopniowo firma zaczęła skłaniać się w kierunku produkcji. Zebrane doświadczenie zaowocowało zaprojektowaniem urządzeń wolnych od wad spotykanych w innych podobnych produktach. Szybko dostrzegli to klienci, którzy z uznaniem zaczęli wypowiadać się o urządzeniach z Agremo. Dziś nie trzeba nikogo przekonywać, że zarówno produkty, jak i montaż i obsługa klienta stoją w Agremo na najwyższym poziomie.

Świadczą o tym realizacje w Polsce, Niemczech, Austrii, Rumunii, Francji, Szwecji, Norwegii, Rosji, Kazachstanie, na Litwie czy Łotwie. Wielokrotnie klienci wracają do Agremo decydując się na długofalową współpracę i wspólną realizację kolejnych inwestycji.

Dziś Agremo działa zarówno na polu magazynowania zbóż, oferując kosze przyjęciowe, czyszczalnie, suszarnie, silosy z lejem zsypowym oraz płaskodenne i różnego rodzaju przenośniki i osprzęt technologiczny. Dostarcza technologie mieszalni pasz, ale także rozwiązania dla przemysłu tworzyw sztucznych.

30 lecie działalności zostało zaznaczone nowym, odświeżonym logo, które już pojawia się na produktach. Przebudowana została strona internetowa, a na rynek wprowadzany jest także nowy typoszereg energooszczędnych, cichych suszarni o dużych wydajnościach. Zakupiono także kolejne tereny inwestycyjne pod rozbudowę fabryki. Firma spokojnie realizuje swoje cele, co pozwala pozytywnie patrzeć w przyszłość. Dla klientów oznacza to możliwość współpracy z solidnym partnerem, jakim z pewnością jest firma Agremo ze Skarbimierza Osiedle.

Kompleksowe realizacje:

projekt technologiczno-budowlany,

kompletację dostaw,

montaż,

uruchomienie,

serwis

Oferta:

silosy z lejem zsypowym o pojemnościach 4 – 1002 ton,

silosy płaskodenne o pojemnościach 56 – 4855 ton,

suszarnie uniwersalne nadmuchowe i podciśnieniowe,

kosze przyjęciowe,

wywrotnice samochodowe,

zbiorniki ekspedycyjne,

podnośniki kubełkowe,

przenośniki łańcuchowe, ślimakowe i taśmowe,

podgrzewacze powietrza,

wymienniki ciepła,

układy aspiracji,

szafy sterowniczo-zasilające,

systemy automatyki,

układy diagnostyki ziarna,

mieszalnie pasz