Skip to content

Agremo współpracuje z wieloma podmiotami pomagającymi uzyskać finansowanie w formie kredytów, leasingu, czy dotacji unijnch. Poniżej przedstawiamy niektóre z nich:

DHS INVESTMENTS spółka z o.o. jest kancelarią prawniczą zajmującą się szeroko rozumianym doradztwem prawnym i ekonomicznym. Specjalizujemy się przede wszystkim w obsłudze prawnej obrotu gospodarczego, w tym w pozyskiwaniu funduszy na rozwój ze wszelkich dostępnych źródeł oraz poprawie zachwianej płynności finansowej.

DHS Investments Sp. z o.o.
ul. Hetmańska 38
85 – 039 Bydgoszcz

tel. 52 322 16 16
tel/fax 52 584 00 99

SYNERGIA GASTRO jest autoryzowanym przedstawicielem EFL LEASING z grupy CREDIT AGRICOLE. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych klientów, pomagamy w załatwieniu formalności związanych z zakupami finansowanymi przez leasing. Dzięki współpracy z EFL LEASING nasi Klienci majądostępdoszerokiej oferty finansowania, niezwłocznej weryfikacjitransakcji i profesjonalnego doradztwa.

Małgorzata Bąk
tel. 601 58-15-30
malgorzata.bak@poczta.efl.pl

Firma „AB GaMa” Andrzej Bernat jest brokerem finansowym. Zajmuje się doradztwem dotyczącym zakupu i sposobu finansowania środków trwałych poprzez leasing lub kredyt.

„AB GaMa” Andrzej Bernat
tel. 604 48-31-13, 531 48-31-13
a.bernat@abgama.pl, info@abgama.pl

www.abgama.pl